Słowem wstępu

Znajdujesz się na moim polu. Rzeczy które tu opisuję, mogą być czasami szokujące i mocno odbiegające od społecznych konwenansów. Wszystkie opisane historie wydarzyły się naprawdę – w większości przypadków pewne szczegóły zostały zmienione „w razie czego”, żeby zachować przynajmniej częściową anonimowość, aczkolwiek staram się nie zmieniać opisu miejsc. Wszystkie wspomniane osoby mają się dobrze a z większością wciąż mam, choćby szczątkowy kontakt.

Piszę tu również swoje przemyślenia – zgadzasz się, super. Nie zgadzasz się? Trudno – chętnie podyskutuję, chociaż  argumenty: bo tak nie wypada, albo: to nie prawda, ewentualnie klasyczne: na mnie to nie działa, nie nastawią mnie dobrze do dalszej dyskusji.

Miałem dużo szczęścia że trafiłem na pewne adresy www, kanały na youtube, bądź po prostu na konkretnych ludzi. Może właśnie ta strona uratuje (bądź przeklnie) czyjeś życie, tak jak stało się to z moim.

Jeżeli pomogę komukolwiek, kto znalazł się w trudnej sytuacji życiowej związanej z relacjami damsko-męskimi, będę niesamowicie szczęśliwy, może tym odpłacę się losowi.

Dlaczego wilk? Ten symbol prześladuje mnie od początku mojej przygody z uwodzeniem.

Miłego czytania

Dante.